Snap-On Smile

Snap-On Smile muudab kogu Sinu elu üheainsa hetkega. Snap-On Smile on taskukohane, suust eemaldatav, säravalt valge ja tundub nii loomulikuna, et ainult SINA tead, et Sa seda kannad.

See asetub oma kohale väikese klõpsuga…

  • Ei mingeid süste!
  • Ei mingit lihvimist!
  • Ei mingeid liimaineid!

Mis on Snap-On Smile?

Snap-On Smile leiutati hambaarsti poolt, kes mõistis, et mitte kõik, kes sooviksid, ei saa hambapiltendale võimaldada kulukat  Hollywoodi naeratuset.

Kõrgtehnoloogilisest akrüülist valmistatud lihtne hambaseade, mis on küll väga õhuke kuid samas siiski äärmiselt tugev ja mis sobitub Sinu enda hammaste peale ideaalselt, muutes Sinu naeratuse loomulikuks ja kauniks – seda isegi siis kui Sinu hambad on muutnud värvi, neilt on murdunud kilde, hammaste vahed on suured või mõned hambad koguni puuduvad.

Paljude inimeste jaoks võib Snap-On Smile olla elumuutev. See annab tagasi enesekindluse naeratamiseks. Tuhanded inimesed üle terve maailma on juba kogenud Snap-On Smile`i unikaalseid eeliseid.

Kuidas saada endale Snap-On Smile?

Kui soovid saada rohkem informatsiooni selle unikaalse toote kohta, saada mail: info@hambastuudio.ee. Vaata ka: www.dentalglam.ee.

Esimese visiidi ajal hindab kõigepealt Snap-On Smile hambaarst Sinu hammaste seisukorda ning te koos arutate läbi kõik Sinule sobivad võimalused. Jääb Sinu otsustada, kas soovid Snap-On Smile’i alumisele või ülemisele hambakaarele või koguni mõlemale.

Järgnevalt võtab hambaarst Sinu hammastest jäljendi. Muretseda pole vaja, sest protseduur pole valulik. Kuna hambaid lihvima ei pea, siis pole vaja teha ka valuvaigistavaid süste. Snap-On Smile valmistatakse vastavalt individuaalsele tellimusele ja seepärast saadab hambaarst Sinu jäljendi stuudiosse, kus valmistatakse just Sulle sobiv Snap-On Smile.

Teisel hambaarstikülastusel 4-5 nädalat hiljem sobitab hambaarst Sinu Snap-On Smile’i Sinu hammastele ning vajadusel korrigeerib seda. Seejärel juhendatakse Sind kuidas iseseisvalt oma uut naeratust suhu asetada ja suust ära võtta ning kuidas seda hooldada.

Ära unusta, et Sa saad sellega süüa, juua ja Sa võid seda kanda terve päeva. (Eemalda see ainult magamise ajaks).

Kui palju maksab Snap-On Smile?

Kõigest murdosa sellest, mida peaksid maksma laminaatide, kroonide ja sildade eest! Snap-On Smile on ainuke suust eemaldatav kuid samas ka taskukohane alternatiiv traditsioonilistele naeratuse parandamise võimalustele!

Snap-On Smile’il on 12-kuuline töötlusdefektide garantii ja korraliku hoolduse korral võivad need vastu pidada 2-5 aastat. Lihtalt järgi Snap-On Smile hambaarsti hooldusinstruktsioone ja Sa saad oma Snap-On Smile`iga nautida miljoneid naeratusi.

Snap-On-Smile’iga tuleb kaasa sertifikaat.