BonMaker – seade luumaterjali valmistamiseks oma hammastest

BonMaker – seade luumaterjali valmistamiseks oma hammastest

8,000.00

BonMaker on seade patsiendi oma hammastest luutransplantaadi osakeste valmistamiseks.

1 laos

BonMaker on Koreas välja töötatud kabinetis kasutatav süsteem  patsiendi enda väljatõmmatud hammastest (autograft) luusiiriku (ploki) või graanulite valmistamiseks. Luutaastamismaterjali valmistamist patsiendi enda luust peetakse hambaravi käsitlevas /stomatoloogilises bioloogias kuldseks standardiks. Kuid autografti töötlemine nõuab tavaliselt keerulisemat kirurgilist protseduuri, on valulikum ja vajab pikemat tervenemisperioodi, siis BonMaker lahendab tavalised autotransplantaadiga seonduvad probleemid.

Kasutades BonMakerit patsiendi oma hammastest luutransplantaadi valmistamiseks, võib hambaarst valmistada spetsiaalselt konkreetsele patsiendile sobiva luutaastusmaterjali, kasutades patsiendi oma väljatõmmatud hambaid.

BonMakerisse asetatakse eelnevalt ettevalmistatud patsiendi purustatud hamba fragmendid ja seejärel töötleb seade neid osakesi veidi üle 19 min 50 sekundi, nii, et neist saab luutransplantaat.

Protseduuri jaoks läheb vaja kolme erineva värvikoodiga märgistatud vedelikupudelit – BonReagent. See kulumaterjal maksab vaid murdosa tavalisest luutransplantaadi materjali hinnast. Kuna ümbertöötlusaeg on pisut üle 19 min 50 sek pulber-tüüpi graanulite puhul ja 35 min 50 sek ploki puhul, saab graanuleid ja plokke toota vahetult hambakliinikus või haiglas.

Ühe töötlustsükliga võib toota kuni 3cc  luutransplantaadi materjali ja see annab parima kliinilise ja majandusliku tulemuse, võrreldes muude luutransplantaadi materjalidega. See seade omab meditsiinilise seadme sertifikaate – CE ja ISO13485. “Mida eelistate? Kas soovite kasutada loomse päritoluga luud või oma luud?”

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “BonMaker – seade luumaterjali valmistamiseks oma hammastest”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga