INFIBRA RIBBON Tape (polüetüleenkiust tugevduslint ajutiste sildade ehitamiseks) Bioloren

INFIBRA RIBBON Tape (polüetüleenkiust tugevduslint ajutiste sildade ehitamiseks) Bioloren

90.00

InFibra – polüetüleenkiust tugevduslint ajutiste sildade ehitamiseks, sildade ja proteeside tugevdamiseks, tehishammaste ajutiseks stabiliseerimiseks, parodontaalseks raviks, ortodontiliseks kinnitiks ja ruumi eraldajaks.

Puhasta

Suure molekulmassiga polüetüleenkiud

InFibra on polüetüleenkiududest tugevduslint ning see on kõige arendatum ja usaldusväärsem lahendus ajutiste sildade ehitamiseks, sildade ja proteeside tugevdamiseks, tehishammaste ajutiseks stabiliseerimiseks, parodontaalseks raviks, ortodontiliseks kinnitiks ja ruumi eraldajaks.

See konkreetne kudum võimaldab koormuste parimat jaotamist ja täielikku immutamist kõigi vedelate vaigukomposiitidega, liimide ja akrüülvaikudega.

Kui kombineerida seda komposiidiga (täiteainega või ilma), loob InFibra Tape tugevdussüsteemid, mille elastsusmoodul sarnaneb väga suures osas dentiiniga. Selle tulemusel ei integreeru esemeid mitte ainult esteetiliselt, vaid eriti just funktsionaalselt.

InFibra lint on väga vastupidav, kohandub kergesti hambapindadega ega välju fikseeritud asendist, kuna sellel puudub “kuju mälu.”

See on valge, poolläbipaistev, tugevalt maskeeritud, kuna tekstuurijooned muutuvad komposiidiga kattes nähtamatuks. Tekstuuri koe-silmad on piisavalt laiad, et see saaks immutatud. Tulemuseks on täiuslik integreerimine rekonstrueerimise käigus. InFibra lint vastab kõigile suuõõne olulistele nõuetele. InFibra Tape on saadaval erineva kõrgusega.

Tellimisaeg 7-15 tööpäeva.

Suurused

IF 1 TUB, IF 1, IF 2, IF 3, IF 4