Juhtmevaba suu irrigaator/ Water Flosser (valge)

Juhtmevaba suu irrigaator/ Water Flosser (valge)

35.00

Bestope juhtmevaba suu irrigaator ehk survepesur /Water Flosser

2 laos

Bestope juhtmevaba suu irrigaator ehk survepesur aitab tagada suuõõne hügieeni ka komplitseeritumate olukordade puhul. Korraliku suuhügieeni tagamine aitab ennetada ja vältida suuõõne haiguste teket. Erinevad otsikud aitavad kaasa erinevate hügieeniprobleemide lahendamisele.  Mõningal puhul vajab suutervise eest hoolitsemine kindlasti tavapärasest rohkem tähelepanu – näiteks, kui kannate breketeid, teile on paigaldatud implantaadid või siis on tekkinud igeme taskud, mis vajavad ekstra puhastamist.

BESTOPE Cordless Water Flosser

230ml
1400mah,

6 Jet Tips/otsikut

3 rezhiimi/ nupp pulseeriva rezhiimi jaoks

 

Pakendis on:

 1. Irrigaator 1 tk
 2. USB kaabel 1 tk
 3. Otsikud 6 tk
 4. Kasutusjuhend

Juhtmevaba suu irrigaator

(hammaste survepesur)

Kasutusjuhend (Kasutage koos tootega kaasasoleva kasutusjuhendiga)

LK 2 SISUKORD

Ohutusjuhised

Toote kirjeldus…………………………………….3

Alustamine………………………………………….5

Hooldus ja garantii……………………………….7

Tavalised vead ja nende lahendamine……11

LK 3                                                                                                                                                              OLULISED OHUTUSNÕUDED

Elektriliste toodete kasutamisel, eriti kui läheduses on lapsi, tuleb alati jälgida ohutusnõudeid, kaasaarvatud alljärgnevaid:

ENNE KASUTAMIST LUGEGE LÄBI KÕIK JUHENDID.

OHT:

Elektrilöögi saamise riski vähendamine:

 • Ärge kasutage laadijat märgade kätega.
 • Ärge pange laadijat ja välige selle kukkumist vette või mingisse musse vedalikku.
 • Enne esimest kasutamist kontrollige, et laadija juhe oleks terve ja samuti kontrollige juhtme seisukorda kogu seadme kasutusaja vältel.

HOIATUS:

Selleks, et vähendada põletus-, elektrishoki-, tulekahju- või muude kahjustuste tekkimise riski inimestel:

 • Ärge ühendage seda seadet voolusüsteemi, mis on erinev sellest, mida on kirjeldatud seadmel või laadijal. Kasutamine ebasobiva voolutugevusega kahjustab toodet ja lõpetab garantii kehtivuse.
 • Kui toode on avatud/lahti võetud ÜKSKÕIK millisel põhjusel, on garantii KEHTETU.
 • Ärge kasutage seda toodet kui selle juhe või juhtme pesa on kahjustatud, juhul kui see ei tööta korralikult, kui see on maha kukkunud ja saanud kahjustada või kukkunud vette.
 • Ärge suunake vett keele alla, kõrva, ninasse või mõnda teise delikaatsesse piirkonda. Selle toote veesurve võib põhjustada tõsiseid kahjustusi nendes piirkondades.
 • Ärge suunake vett ninasse või kõrva. Kraani- ja kloorivaba kaevuvesi võib mõningatel juhtudel sisaldada potentsiaalselt surmavat amööbi Naegleria Fowleri ning võib osutuda fataalseks juhul kui see on suunatud nendesse piirkondadesse.

LK 4

 • Kasutage seda toodet ainult nii nagu on kirjeldatud selles kasutusjuhendis või nii, nagu teie hambaarst on teile soovitanud.
 • Kasutage ainult neid otsikuid ja lisatarvikuid, mida on soovitanud H2ofloss.
 • Ärge pillake ega sisestage mitte ühtegi välist objekti mitte ühessegi toote avausse.
 • Hoidke laadimisseade ja juhe eemal kuumadest pindadest.
 • Ärge kasutage seda toodet väistingimustes või kus kasutatakse aerosool-(pihustatavaid) tooteid või kuhu on manustatud hapnikku.
 • Ärge kasutage selles seadmes joodi, soola lahust või veeslahustuvaid kontsentreeritud eeterlikke õlisid. Nende kasutamine võib vähendada töövõimet ja lühendab toote eluiga. Nende toodete kasutamine võib kaasa tuua garantii tühistamise.
 • Täitke reservuaar ainult vee- või mingi teise hambaravi professionaali poolt soovitatud lahusega.
 • Enne selle toote kasutamist eemaldage kõik suu kaunistused ja ehted.
 • Ärge kasutage seadet kui teil on keelel või suus haavand.

LK 5                                                                                                                              TOOTE KIRJELDUS

LK 6

LK 7                                                                                                                                                  ALUSTAMINE

 

Seadme laadimine enne esmakordset kasutamist

See toode ei tule koos laadijaga. Seda seadet laetakse läbi seadme, mille USB-võimsus on 5V, nagu näiteks mobiiltelefon, sülearvuti, USB seinalaadija jne. Laadimise ajal käepidemel asuv laadimisindikaator vilgub ja kui seade on täielikult laetud, siis põleb indikaatori tuli ühtlaselt. Täielik laadimine võtab aega 3-5 tundi.

Reservuaari täitmine

Avage reservuaari kork ja täitke see leige veega.

 

Otsikute paigaldamine ja eemaldamine

Asetage otsik irrigaatori peal asuva ratta keskele. Suruge kindlalt kuni otsik lukustub oma kohale. Selleks, et otsikut eemaldada, vajutage otsiku eemaldamise nupule ja tõmmake otsik köepidemest välja.

ETTEVAATUST: Ärge vajutage otsiku väljastamise nuppu sel ajal kui seade veel töötab.

 

Surve reguleerimine

Irrigaatori survet saate seadistada vajutades käepidemel asuvale mode nupule. Alustage madalaima seadistusega ja suurendage survet nii nagu teile meeldib.

 

Kui olete lõpetanud

Lülitage seade välja. Tühjendage reservuaar sinna jäänud vedelikust.

 

LK 8                                                                                                                OTSIKUTE KASUTAMINE

 

Otsik pehmetele kudedele

Pange parodondi otsik kontakti igemetega hammaste vahel.

Asetage pehme otsik 45-kraadise nurga alla ja asetage otsik õrnalt igemejoone alla igemetaskusse. Pange irrigaator tööle kõige madalama survega ja puhastage õrnalt igemejoont järgides, asetades otsiku hammaste vahele. Jätkake liikumist mööda igemejoont, masseerides õrnalt igemeid ja viies turvliselt vedeliku igeme taskutesse allpool igemejoont.

 

Survepesu otsik

Kummarduge kraanikausi kohale ja juhtige juga oma hammastele ja igemetele, veejoa käivitamiseks vajutage lüliti käepidemel üles. Hoidke oma suu kergelt avatud, et vesi saaks kraanikaussi voolata. Suunake veejuga igemetele 90-kraadise nurga all, nii et kontakt oleks igemete ha hammaste ühildumisjoonel. Liikuge veejoaga

ühe hamba juurest teiseni, tehes iga hamba juures väikese pausi.

Keelepuhastusotsik

Kallutage pea kraanikausi kohale. Libistage rõhu nupp kõige madalamale astmele. Käivitage irrigaator ja asetage keelepuhastaja oma keele tagaossa. Et keelt puhastada, liikuge sellega edasi. Jätkake, kuni olete puhastanud terve keele. Reguleerige vee survet vastavalt sellele kuidas teile rohkem meeldib.

Ortodontiline otsik

Kasutage ortodontilit otsikut samaaegselt harjates ja veega loputades raskesti ligipääsetavaid pindu ümber breketite, kroonide, sildade ja implantaatide. Alustage viimasest molaarist (tagumine hammas). Asetage otsik 90-kraadise nurga all igemejoonele. Libistage otsikut õrnalt mööda igeme joont, peatudes lühidalt, et harjata kergelt hammastevahelist ala ja ümber ortodontiliste breketite, enne kui suundute järgmise hamba juurde ning ülemiste ja alumiste hammaste välimistele külgedele. Jätkake nii kaua kuni olete puhastanud seestpoolt.

LK 9

Hambaharja otsik

Pange hambaharja otsik suhu enne kui lülitate sisse irrigaatori. Liigutage harja pead õrnalt mööda hammaste ja igeme ülemineku piirkonda ja hoidke harja pead mõni sekund iga hamba pinnal kergelt libiseva liikumisega, saavutamaks parima hammaste puhastamise ja igemete masseerimise tulemuse.

LK 10

Otsik nina puhastamiseks

 1. Palun reguleerige vee surve minimaalseks
 2. Ärge kasutage üleliigset jõudu, liigutage õrnalt
 3. Kui ninaõõnsus on blokeeritud täielikult mõlemalt poolt, on keelatud seadet kasutada
 4. Kui teil tekib kasutamise käigus mingigi ebamugavustunne, konsulteerige palun arstiga

 Hooldus

Veenduge, et veepaak oleks tühjendatud peale iga kasutust ja peale seda hoidke seadet töös 2 kuni 3 sekundit, et kogu vesi saaks peale kasutamist väljutatud. Vastasel juhul võivad järelejäänud vees koguneda bakterid. Ärge pange seadet üleni vette ega ka mingisse teise vedelikku. Puhastage pehme lapi- ja õrna mitteabrasiivse vedelikuga välispinda kui see on vajalik. Reservuaari võib pesta seebiveega. Seestpoolt peske mustus maha harja- või millegi muu sarnasega ja kuivatage lapiga. Kuivatage reservuaar kui te ei kasuta seadet pikema perioodi vältel.

 

Aku hooldus ja kõrvaldamine

Seadmega tuleb kaasa liithium aku. Vastavalt kohalikele või riiklikele nõuetele, viige seade peale aku kestvusaja lõppu oma lähimasse taaskasutuskeskusesse. Aku ei ole vahetatav.

Tavapärased vead ja lahendused

Viga Võimalik põhjus Lahendus
Veepaak lekib Veepagi katte tihend pole normaalne Võtke lahti tihend ja paigaldage uuesti
Võimsus on ebapiisav Kasutage kui seade on täielikult laetud
Vee surve on liiga madal Otsik on ummistunud Vahetage otsik
Aku eluiga on läbi Kontakteeruge müüjaga
(Laadida saab umbes 500 korda) (Aku eemaldamine ilma loata on keelatud)
Peale laadimist töötab ainult veidi aega Laadimiskaabel on katki Asendage laadimiskaabel
Adapter on katki Asendage laadimisadapter
Otsik on ummistunud Vahetage otsik
Kuuldub heli kuid vesi välja ei tule Sisemine klapp tõstetud Kui seade on sisse lülitatud, pange veidi vett
sinna kuhu asetatakse otsik
Võimsus on ebapiisav Aku aktiveerimiseks laadige seda katkematult
Heli ei ole ja vesi ei tule välja (Pole kasutatud 3 kuud)  16 tundi või rohkemgi
2-minutiline lülitusrezhiim Lülitage seade uuesti sisse
Äkitselt lakkas töötamast Mootori 75-kraadine temperatuuri kaitse Lülitage uuesti sisse 2 tundi peale kasutamist
(Maksimaalne pidev kasutus – 5 paagitäit vett)

 

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Juhtmevaba suu irrigaator/ Water Flosser (valge)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga