SOL PORTABLE DIODE LASER – Denmat Holdings

SOL PORTABLE DIODE LASER – Denmat Holdings

3,290.00

SOL Portable Diode Laser

Juhtmevaba pedaaliga! With wireless pedal!

 

Tarneaeg: 10-21 tööpäeva

Tootekood: LR1001
Kategooriad: , Sildid: , , , ,

SOL Portable Diode Laser

Juhtmevaba pedaaliga!

DenMati kaasaskantaval dioodlaseril on nüüd uus ergonoomiline disain! See on võimas ja täpne laser, mida on lihtne kasutada. Tema kõrg-kontrastne laserkiir muudab laseri kasutamise hambaravis lihtsamaks kui kunagi varem. Kõige selle juures on see uskumatult odav laser.

SOL laser sobib nii nendele, kes alles alustavad laserraviga kui ka kogenud laserravi spetsialistidele. SOL laser pakub kõiki võimalusi, mida ühelt dioodlaserilt oodata võiks ja seda vaid murdosa tavalaseri hinna eest.

Juhul kui uuendate oma seadmete arsenali, varustate oma hügieeni-tiimi või lihtsalt otsite oma esimest dioodlaserit, võiksite kindlasti kaaluda SOL dioodlaseri soetamist.

Kõik SOL-laserid toodetakse Californias vastavalt kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Tootel on 2-aastane garantii.

  •  Esipaneelil on valikus kolm eelseadistatud programmi ja üks muudetav programm.
  •  Patarei võimaldab seadet kasutada ja ühest ruumist teise kaasas kanda rohkem kui kolme tunni jooksul, ilma et vahepeal oleks vajadus laadimiseks.
  •  Sinine laserkiir võimaldab tunduval paremini märgata kontrasit pehmel koel ja oma tööd paremini jälgida.
  •  Kumer käsiotsiku kuju võimaldab paremat juurdepääsu tagahammaste piirkonnas ning vähendab ebamugavust pikkade protseduuride puhul.
  •  Ühekordselt kasutatavad fiiber-otsikud on mugavad kasutada ja samas ka väga soodsad.

 

SOL™ delivers true portability, power and precision, along with enhanced ergonomics, simple interface, and a high-contrast aiming beam designed to make laser dentistry easier than ever. It also happens to be incredibly affordable.

Great curves. Outstanding performance. Unbeatable value. SOL is the most attractive desktop laser in dentistry today… and it’s from DenMat.

SOL is the ideal device for both entry-level and experienced laser users, delivering all the power and essential features you demand in a laser, but a fraction of the price. SOL combines true portability and superior precision at a value that no other laser can match. Whether you’re upgrading your arsenal, arming your Hygiene team, or simply seeking your first diode, look no further than SOL.

Every SOL laser is manufactured in California to the highest of quality standards and backed by a 2-year warranty

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “SOL PORTABLE DIODE LASER – Denmat Holdings”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…